Enjeksiyon,
kalıp tasarımı ve
imalatında
%100
müşteri memnuniyeti

Çünkü

Ne istediğinizi biliyoruz, sizlere en teknolojik hizmeti sunuyoruz


  • 1Kalite

    Plastik enjeksiyon kalıp ve ürün imalatı alanında dünya pazarındaki rekabetin öngördüğü koşulsuz müşteri memnuniyeti için yüksek kalite ve standartlarda üretim yapmak her zaman temel felsefemidir.. Ulusal/Uluslar arası yasal düzenlemelere eksiksiz yaparız.
  • 2Teknoloji

    Üretim tesisi, Avrupa yapımı ( BATTENFELD, KRAUSS MAFFEI, ARBURG) 800kN - 3000kN arası kapama kuvvetine sahip termoset ve termoplast enjeksiyon makinaları ile donanmıştır. Ürün paletinde yer alan teknik parçaların kalıplarının tasarım ve yapımı, kalıp yönetimi konusunda modern teknolojilerin takipçisi olan, Unigraphics CAD-CAM kullanımına hakim teknik bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Bünyesinde bulunan mekanik atölye ise her türlü kalıp yapım bakım ve onarımına yönelik donatılmıştır.
  • 3Memnuniyet

    Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kaliteden asla taviz vermeyerek %100 yerine getirmek, onların ihtiyaçlarını "çok iyi anlayarak", uzun vadeli ihtiyaçlarını da karşılayabilecek yeni çözümler üretmektir... Dünyadaki trendleri takip ederek sürekli gelişen; müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına özel çözümler üreten, sipariş, kalite, imalat ve teslimat konularını dikkatle takip eden ve uygulayan organizasyonuyla şirket vizyonunu sürekli geliştirmektedir. Şirket Politikası : "Kaliteli üretim ve mükemmel sonuç" dur. Uygulama ve üretim sürecinin tamamında bu politika izlenir.